..:: Renkli Haberler ::.. Gülşen ve Murat Boz 'İltimas' adlı yeni single çalışması için bir araya geldi. İkili, söz ve müziği Gülşen'e ait olan single için Emre Ünal'a poz verdi. | 14.04.2014 - 'Yavaş Yavaş’ turnesinin finalini İstanbul'da yapan Teoman sadece yorumuyla değil esprileriyle de formundaydı. Teoman, 'Çocuklar iyi ki gelmişsiniz. Morukları görmekten sıkılmıştım' dedi | 14.04.2014 - Nilüfer, önceki akşam Bostancı Gösteri Merkezi'nde konser verdi. Üç saat sahnede kalan Nilüfer, şarkılarını hayranlarıyla birlikte hep bir ağızdan söyledi. | 14.04.2014 - Şarkıcı Yeşim Salkım, doğum gününü Ortaköy’deki Rum Levendiz Meyhanesi’nde kutladı. Ailesi ve arkadaşlarının şarkıcıyı yalnız bırakmadığı partide Salkım, kendi şarkılarını söyledi. | 14.04.2014 - Çağla Şıkel, eşi Emre Altuğ'un doğum günü için Nişantaşı Kav Butik'te parti verdi. | 14.04.2014 - Belkıs Özener, Selçuk Yöntem, Cansu Tosun ve Can Bonomo bu gece Beyaz Show'da! Kanal D - 23:15 | 11.04.2014 - Adnan Aybaba, Yavuz Seçkin, Begüm Birgören, Bengi İdil Uras, Serhan Aslan, Cem Kılıç, Dilek Serbest bu gece Makina Kafa'da! Show Tv - 23:15 | 11.04.2014 - 11 Nisan 2014 vizyon filmleri: Vehicle 19 - Hızlı ve Korkusuz, Captain America: The Winter Soldier, The Grand Budapest Hotel, Rio: 2, Haunter, Hayat Sana Güzel, Kendime İyi Bak.. | 11.04.2014 - Kutsi, Şahin Irmak, Büşra Pekin, Sadi Celil Cengiz, Emre Üstünuçar ve Badr Hari bu gece 'Beyaz Show'da! | 04.04.2014 - 4 Nisan 2014 vizyon filmleri: Nuh: Büyük Tufan, Mandela: Long Walk to Freedom, The Raid 2, Instructions Not Included, Mandıra Filozofu, Aşk Oyunu, Bırakmak İstiyorum, Meleklerin Mucizesi | 04.04.2014 -
ESRA EROL - NİYETİM DÜĞÜNÜMÜ STÜDYO'DA YAPMAK - 07.03.2009
ESRA EROL - NİYETİM DÜĞÜNÜMÜ STÜDYO'DA YAPMAK 07.03.2009
Star TV’de yaptığı izdivaç programında dün birinci yılını kutlayan Esra Erol şu ana kadar toplam 36 çifti evlendirdi: “Evlendirdiğimiz çiftlerin yaklaşık beş ay boyunca sorunlarıyla ilgileniyorum. Sonra da kendi hallerine bırakıyorum”

Stüdyo seyircisi yerlerine geçiyor. Eş arayanlar koltuklarına oturuyor. Aralarında biri dikkatimizi çekiyor. Bir Çinli! O da kendine Türk koca bulmak için gelmiş. Herkes Esra Erol’u bekliyor. Stüdyonun kapısı açılıyor, Erol açılış konuşmasını yapıyor. Ve “Çekirge” şarkısı eşliğinde dansa başlıyor. Seyirciler de ona eşlik ediyor. Erol hem oynuyor hem canlı yayın sırasında bize poz veriyor. Foto muhabirimiz Ercan Arslan birkaç saniyeliğine de olsa televizyona çıkıyor. Ben kameraya uzağım, kurtarıyorum! 

Haftanın beş günü 3,5 saat boyunca canlı yayında “Esra Erol’la İzdivaç” programında çiftleri evlendiren sunucu bu yaz evleneceğini söylüyor: “Belki kendi stüdyomda düğün yaparım.”

Nikah memuru gibisiniz. Programınızda tanışan çiftleri stüdyoda evlendiriyorsunuz. Şu ana kadar izdivaç programınızda kaç çifti evlendirdiniz?

35 çifti. 36’ncı çifti cuma günü (dün) evlendiriyoruz. Damat 93, gelin 75 yaşında. Allah’tan evlendirdiklerimiz arasında hiç boşanan olmadı.

Bir çift, sizin yerinize anne-babanızın nikah şahitliklerini yapmasını istemişti.

Bir-ikisi haricinde nikah şahidi hep ben oldum. Bahsettiğiniz çift özellikle annemle babamın nikah şahidi olmasını istedi. Nikah memuru çifte “Evlenmeyi kabul ediyor musunuz?” dediğinde annem heyecandan “Evet” cevabını vermişti. Ona ne oluyorsa!
Ben sadece nikah şahitliği yapmıyorum, eve kız istemeye de gidiyorum. Birkaç kişi “Esra hanım siz de gelin” dedi, gittim.

Evlendirdiğiniz çiftlerin evlilik sonrasındaki problemlerinde devreye giriyor musunuz? Sizi arıyorlar mı?

Yaklaşık beş ay boyunca sorunlarıyla ilgileniyorum. Sonra da kendi hallerine bırakıyorum. Arada aramız bozuk diyerek beni arayan çıkıyor. 

Acayip rahat ve doğalsınız ekranda. Hep böyle miydiniz sonradan mı açıldınız?

Hep böyleydim. Bende aptal cesareti var. Utanmam sıkılmam hiç yoktur. Her şeyi sorarım, çekinmem. Pata küte konuşurum.

Danslarınız pek meşhur. Sizin programı ne zaman açsam siz oynuyorsunuz.

Oynayamıyorum kız, keşke oynayabilsem. Beceremiyorum. Dans edemeyenlerin ikonu olacağım. Bir ara gaza geldim. Salsa çaça dersi falan alacaktım ama sıkılırım diye vazgeçtim. Daha yeni, bir boksörden ilginç bir dans öğrendim. Yakında onu yapacağım programda. İzleyiciler kaçırmasın!

Programda her gün enteresan diyaloglar yaşanıyor. Şimdi bunun kitabının hazırlığındaymışsınız.

Doğru. Tüm programları izleyip komik diyalogları not alacak editör arıyorum, buradan duyurulur.

Kitaba mutlaka sokmayı planladığınız konuk diyalogları arasında neler var?

Evlenmek isteyen bir kadın, ona talip olan erkeklerden birine “Beyefendi karizmatik misiniz?” diye sordu. Adam da “Hayır, emekliyim” cevabını verdi. Kadın soruyu tekrar etti. Adam bu sefer “Ne? Karıya hizmet mi?” dedi. Geçenlerde bir erkek konuğumuz “Hanımefendi benim kuşum hasta olsa bakar mısınız” deyiverdi. Hakikaten adamın muhabbet kuşu varmış. Ama stüdyo koptu tabii, hemen toparlamaya çalıştım konuyu.

Evlenmek isteyenlerin araması için verdiğiniz bir izdivaç hattı var. Günde kaç kişi arıyor bu hattı?

SMS, telefon mesajı ve e-posta olarak günde 1000-1500 kişi bize ulaşıyor. Ama bunun 500 tanesi mesajı atıyor, sonra pişman oluyor, “Vazgeçtim” diyor. Cesaretini toplayıp gelemiyor.

Adayların kimi evlenmedim diyor, kimi boşandım diyor. Ama sonra tersi çıkıyor. İstihbarat ağınız geniş mi?

Olmaz mı? Ekranda yalan söyleyen hemen tespit ediliyor. Mesela bir tanıdığı arıyor bize haber veriyor. Geçenlerde öyle bir konuk geldi. Daha boşanmamış, kendine eş arıyor. Hemen yayından aldık tabii. Öylelerini dövesim geliyor vallahi. Şüphelendiğimiz birisi olursa T.C kimlik numarasından veya GBT (genel bilgi tarama) veri tabanından bilgilerine ulaşılıyor. Söylediklerinin doğruluğu kontrol ediliyor.

Programda “Evlenmeyen kalmasın” diye bağırıyorsunuz. Sizin düğün ne zaman?

Dört yıllık bir ilişkim var. Yazın evleneceğiz inşallah. Belki ben de kendi programımdakiler gibi stüdyoda evlenirim.

Sokakta rahat rahat dolaşabiliyor musunuz?

Boynum kırılacak diye ödüm patlıyor. Öyle bir atlıyorlar ki boynuma! Sarılıyorlar, mıncıklıyorlar...

Sizi aileden biri gibi görüyorlar. “Aman bu yakışmamış kızım” diyerek üzerinizdeki elbiseyi beğenmediklerini söyleyenler çıkıyormuş programda.

Beni ağır eleştiriyorlar. “Mini etekle çıkma”, “Göğsün açılmış ayıp” falan diyorlar. Çok dekolte bir kıyafet giydiysem hemen tepkiler geliyor telefonda. Reklam arasında kıyafet değiştiriyorum. Seyircinin sözünü çok dinlerim.
(Milliyet) -
 

Magazin Haberleri 3 - 24.11.2
 
     
 
   

 
     
 

TEOMAN